EWA SZAFRANIEC - Założycielka/Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej i studentka University of Applied Sciences - Fachhochschule Bochum w Niemczech. W lipcu 2007 r. ukończyła studia pracą dyplomową: „Carlsberg City” - Postindustrialne miasto wiedzy - „Akademia Chmielu” - Centrum Badawczo Ekspozycyjne, nagrodzoną przez Towarzystwo Urbanistów Polskich oddział w Krakowie I miejscem za najlepszą pracę dyplomową obronioną w 2007 roku z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego.
W trakcie studiów brała udział w licznych konkursach studenckich oraz uczestniczyła w profesjonalnych konkursach architektonicznych.
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując biurze projektów Planimetria oraz Maya Studio. Obecnie zajmuje się działaniami z zakresu New Bussines na rzecz Novi art.

WSPÓŁPRACA:
KATARZYNA SŁYŚ - Absolwentka studiów dziennych Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

FIRMA LANDSART - Nowoczesna pracownia zajmującą się architekturą krajobrazu, realizacją projektów w dziedzinie nowoczesnej kompozycji krajobrazu dla prywatnych i publicznych inwestorów. W celu świadczenia najwyższej jakości usług firma LandsArt, w której skład wchodzą architekci krajobrazu, współpracuje z najlepszymi architektami i grafikami w południowej Polsce. Proponuje nowatorskie rozwiązania świadczonych usług w dziedzinie architektury krajobrazu, wykorzystuje sprawdzone technologie i materiały.


ZNAJDZIECIE NAS NA:

Created by: pacek